Догляд за руками та ногами

Манікюр на Оболоні

В першу чергу, хочемо розповісти вам про ддезинфекцію та стерилізацію інструментів в нашому салоні. Цьому ми приділяємо величезну увагу та дотримуємось всіх норм, правил та етапів очистки, стерилізації та дезинфекції робочих інструментів та поверхнонь. Здоров'я та безпека майстра та клієнта для нас - понад усе!

Після завершення процедури всі використані інструменти проходять декілька послідовних етапів обробки: 1. погружаємо інструменти в готовий дезинфікуючий розчин на певний час (15 хв.). 2. промиваємо в проточній воді 3. просушуємо 4.інструменти складаються в крафт-пакети та кладуться в сухожаровий шкаф, де проходять оброблення при високій температурі 5. простерилізовані інструменти знаходяться в крафт-пакетах та вскриваються на очах у клієнта під час процедури. Також, кожному клієнту при кожній новій процедурі - свої індивідуальні одноразові пилочки. Ми використовуємо одноразові матеріали скрізь, де це тільки можливо ввести: одноразові рушники при педикюрі; одноразові пилочки; одноразові чохли на ванночки; одноразові простирадла, якими накриваємо педикюрне крісло та кладемо, як коврик для ніг; одноразові ковпачки для аппаратного педикюру; одноразові педикюрні розпірки для пальчиків; рукавички; капці; пенюари; серветки і т.п.

Також, після процедур, всі поверхні в кабінетах обробляются дезинфікуючим розчином і кабінети манікюру та педикюру регулярно проходять обробку за допомогою бактерицидних ламп. Завдяки чому, йде очистка та дезинфекція всього, що знаходиться у кабінеті. Тому, ми можемо сміливо та гордо заявити - у нас чисто, стерильно, безпечно ита уютно!

В нас кабінетна система - всі кабінети розділені між собою і на процедурах завжди майстер та клієнт знаходяться тет-а-тет.

 

манікюр жіночій   330 грн. 
манікюр чоловічий  370 грн.
педикюр жіночій 520 грн.
педикюр чоловічий   570 грн.
зняття гель-лаку  110 грн.
покриття лаком  150 грн.
покриття гель-лаком  330 грн.
покриття гель-лаком Luxio  370 грн.
покриття нігтів спец. довжина +50 грн.
комплексний манікюр (зняття г.л., манікюр, покриття гель-лаком)  770 грн.
компексний манікюр Luxio (зняття г.л., манікюр, покриття г.л.Luxio)   820 грн.
комплексний педикюр (зняття г.л., педикюр, покриття гель-лаком)  960 грн.
комплексний педикюр Luxio (зняття г.л., педикюр, покриття г.л. Luxio)  1000 грн.

Руки – наша візитна картка. Погано доглянуті руки – з сухою, потріскавшеюся шкірою, заусеницями, облізшим лаком – надають неохайний вид всьому образу.

Крім цього, через пошкоджену, потріскавшу шкіру до організму легко можуть потрапити хвороботворні мікроби.

Ругулярний догляд за руками – це необхідність в наш час. В салоні «Provance» на Оболоні професійні майстри зроблять вам любий вид манікюру: класичний, європейський, комбінований чи апаратний та потурбуються про красу ваших рук за допомогою спа-доглядів.

Тривалість манікюру від 30 хв.

маникюрногтиманикюрманикюр

Педикюр на Оболоні

Набігавшись за весь день, так приємно посидіти, опустивши ноги в ванночку наповненою водою з морскою сіллю, оздоровити та освіжити шкіру спеціальними засобами та процедурами, а расслаблюючий масаж поверне ногам легкість та зніме набряклість.

Записуйтесь! Самий кращий педикюр роблять на Оболоні!

Протяжність процедури від 45 хв.


Нарощування нігтів у Києві

Якщо Вас не влаштовує форма Ваших нігтів або ж у Вас не виходить відростити довжину котру хочете, то процедура по нарощуванню нігтів саме те, що Вам потрібно. 
У нас Ви зможете зробити гелеве моделювання нігтів любої довжини та форми. Також, можливо зробити нарощування 1 або декілька нігтів, наприклад, якщо у Вас власні нігті довгі, проте якийсь зламався. Так, щоб не убирати довжину всих нігтів, можно зробити нарощування тих, які зломалися. 

Також, можемо зробити укріплення нігтів гелем - це допоможе зміцніти власні нігті і зменшити вірогітність поломки та тріщин.


 
Автор: 
Види процедур

Перелік послуг

Новини та Пропозиції

Laboratoire Biosthtique